Trafiliśmy na (naszym zdaniem) bardzo dobry spot do kampanii społecznej związanej z… przekraczaniem prędkości. Nie jest to kampania prowadzona w Polsce, niemniej warto obejrzeć:

Dla przypomnienia w Polsce, trwa również dobra kampania związana z tą samą tematyką, „10 mniej ratuje życie. Zwolnij!”

Popieramy i podpisujemy się pod inicjatywą.