Nie bądź egoistą... podziel się 😉Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Strony internetowe poznań

Pozycjonowanie stron internetowych Poznań

…tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy, bo ktoś Wam wcześniej namieszał w głowach 🙂

Wystarczy rozejrzeć się po możliwościach, których w internecie jest pełno:

  • pozycjonowanie już od… (tu podana jest jakaś tam niska kwota)!
  • pozycjonowanie – wykup abonament na 3 miesiące!
  • błyskawiczne pozycjonowanie!
  • darmowe pozycjonowanie!

Być może gdzieniegdzie trafia się również pozycjonowanie z dopłatą dla klienta plus w bagażniku niespodzianka, ale nie szukaliśmy już tak głęboko. Internet roi się od intratnych propozycji. Wystarczy wpisać w Google „forsa za darmo” i zobaczycie sami, ile wyników wyskoczy.

Spróbujmy teraz dokonać demaskacji powyższych „niezwykle kuszących” ofert.

Pozycjonowanie darmowe lub za równowartość kilograma cukierków, to najzwyklejsze oszustwo mające na celu: A) wyciągnięcie od klienta danych, które będzie można potem odsprzedać; B) wyciągnięcie od klienta równowartości kilograma cukierków. Gdy się takich naiwnych uzbiera więcej, to góra cukierków będzie jakoś tam rosnąć.

Pozycjonowanie błyskawiczne lub w krótkotrwałym abonamencie, to kolejna mistyfikacja. No chyba, że tego typu ogłoszenia daje jakiś informatyk pracujący dla Google i po cichu sobie dorabia… Spróbujmy zgadnąć ile potrzeba byłoby czasu na ujawnienie takiego procederu 🙂 Ustalmy sobie jedną rzecz: pozycjonowanie to słowo, za którym Google nie przepada (delikatnie mówiąc). Tym samym – nie istnieje nic takiego, jak „błyskawiczne pozycjonowanie”. Jeżeli ktoś da się wkręcić w trzymiesięczny, lub nawet półroczny abonament, to musi liczyć się z tym, że przez cały okres trwania abonamentu nie zobaczy żadnych realnych wyników poza zapewnieniami, że „wszystko idzie w dobrym kierunku”. Idzie – bo kasa wpłynęła 🙂 Być może nawet pod koniec trwania abonamentu pokażą się jakieś wyniki. Co wtedy? Przedłużamy rzecz jasna! Czy gdzieś po drodze nie zaświtała nikomu taka myśl, że płacił przez pierwszy okres abonamentowy za nic? Nasze uszanowanie!

O uczciwym pozycjonowaniu napisaliśmy już sporo w innym miejscu. Wystarczy kliknąć w ten oto link: POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH W R5, a cała prawda objawi Wam się w pełnej okazałości.

I pamiętajcie: Wasza strona bez pozycjonowania praktycznie jest niewidzialna!