Nie bądź egoistą... podziel się 😉Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin

Wreszcie udało się zrobić coś dla siebie!

Strona internetowa R5 studio

Strona internetowa agencji reklamowej R5 studio

Co za czasy! Niemal jak szewc, który bez butów chodzi – reklamowaliśmy (i realizowaliśmy) szeroką gamę nowoczesnych usług (reklamowych zresztą) i najzwyczajniej w świecie nie było kiedy zaktualizować własnej witryny. W końcu jednak miarka się przebrała, bo przecież nasza strona to nasza wizytówka, a nawet wizerunek. Zdecydowaliśmy się więc na remont kapitalny. Mamy nadzieję, że efekty są widoczne i być może pomogą Wam w podjęciu trafnej decyzji, że warto na nas postawić (bo warto!).

Naszą aktualną stronę można bez problemu przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych (smartfony, palmtopy, tablety etc.), bo jest – jaka? No responsywna jest przecież… to takie modne ostatnio słowo, tylko jeszcze nie wszystkie słowniki o tym wiedzą. Właśnie takie (i tylko takie) strony teraz robimy. Być może niedługo komputery będziemy nosić wbudowane w okularach, to wtedy zaczniemy tworzyć strony internetowe przystosowane do okularów. Generalnie – nadążamy za duchem czasu. Internet przestał być czymś, do czego trzeba usiąść. Pocztę można teraz sprawdzić jadąc na rowerze. Naszą stronę również można przeglądać na rowerze (choć radzilibyśmy jednak zatrzymać się na chwilę, a przynajmniej zwolnić). A jak jest z Waszymi stronami? Czy do ich obejrzenia bezwarunkowo potrzebny jest pecet albo laptop? Pamiętacie o rosnącej wciąż (w postępie geometrycznym) liczbie posiadaczy urządzeń mobilnych? A może chcielibyście mieć taką stronę, jak nasza? Zawsze możemy o tym pogadać 🙂

Nowa strona, to oczywiście również nowe teksty. Warto na nie zwrócić uwagę pod dwoma różnymi kątami. Po pierwsze: w czytelny i łatwy w odbiorze sposób opisują nasze usługi oraz zachęcają (a jakże!) do skorzystania z nich. Po drugie… być może Wasze usługi (lub towary) warto byłoby opisać w równie atrakcyjny sposób?

Co jeszcze? Doszło kilka zakładek, zmienił się nieco układ, a wszystko oczywiście przyjazne dla oka, dopasowane do branży – dokładnie takie jak trzeba. A przy okazji: nowy serwer. Cała strona chodzi jak Sebastian Vettel na ostatnim okrążeniu 🙂

Nad całością czuwał sztab naszych najlepszych ludzi, czyli… my wszyscy właściwie. Tak więc, składamy podziękowania… sobie i życzymy dalszych sukcesów – wszystkim.

r5studio.pl – dla przypomnienia 😉