Nie bądź egoistą... podziel się 😉Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin

Projekty graficzneTwoja firma też może się wyróżnić!

 

I stało się! „Projekty graficzne Poznań” – najnowsza odsłona oferty Agencji Reklamowej R5 Studio wystartowała z przytupem i fanfarami! Projekty logotypów, projekty wizytówek, projekty ulotek, katalogów, folderów, plakatów, kopert, teczek… i diabli wiedzą, czego jeszcze. Projekty diabłów też mogą być 🙂

 

Już od dłuższego czasu niezmiernie irytował nas fakt, że ludzie nabierają się na różne takie „ulotki za grosze”, „darmowe wizytówki”, „wykonam grafikę – tanio!”… Umówmy się: my naprawdę nie mamy nic przeciwko temu, gdy klienta „zabierze nam” firma solidna i rzetelna. Firma, która wykona swą robotę starannie i sprawi, że klient będzie zadowolony. Ale po prostu szlag nas trafia i krew zalewa, gdy klientów podbierają nam cwaniacy i wydrwigrosze, którzy wprawdzie nie wyłudzą od klienta wielkich pieniędzy, ale… oni te pieniądze najzwyczajniej ukradną, bo w zamian mają do zaoferowania jedynie chłam, tandetę, atrapy i totalną bylejakość. Czy klient traci tylko pieniądze? Nie! Klient traci jeszcze czas i nerwy, a w konsekwencji nabiera niechęci do całej branży reklamowej. Dlatego postanowiliśmy działać!

 

Projekty graficzne Poznań – sprecyzowana oferta Agencji R5 Studio – dla Ciebie, dla Twojej firmy!

 

  • Dla nowych firm.
  • Dla firm już istniejących, które potrzebują zmiany wizerunku.
  • Dla firm, które wprowadzają na rynek nowy produkt lub markę.
  • DLA WSZYSTKICH!!! – Bo jest to oferta jednocześnie uniwersalna i jednocześnie precyzująca się na każdym wybranym zagadnieniu oraz kierunku działań. Bo jak się chce i potrafi, to można i tak. Że niby mówią, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Jak byle kto robi, to tak jest. Natomiast gdy fachowiec zrobi coś do wszystkiego, to znaczy, że to jest do wszystkiego, dla wszystkich i basta! I nasza oferta też jest dla wszystkich, jest uniwersalna i jest jednocześnie specjalistyczna w każdym calu. W każdym przecinku nawet!

 

Dlatego, Drogi Kliencie, przeczytaj, pomyśl, pokalkuluj na spokojnie, a potem skontaktuj się z Agencją R5 Studio i nie dawaj się już więcej nabijać w butelkę oszustom i kombinatorom. Ty też możesz mieć rozpoznawalne logo! Ty też możesz otrzymać dobre projekty graficzne. Wystarczy tylko, że zwrócisz się z tym do specjalistów!